Jsme registrovaným dodavatelem náhradního plnění. V souladu s ustanovením § 81 odst. 3 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o zaměstnanosti“) zaměstnáváme více než 50% osob se zdravotním postižením. Naši registraci v seznamu dodavatelů náhradního plnění naleznete zde: https://www.uradprace.cz/seznam-dodavatelu-nahradniho-plneni#/nahradni-plneni-detail/121767

Naší povinností je Váš nákup v rámci náhradního plnění zaevidovat nejpozději do 30 kalendářních dnů od jeho zaplacení do elektronické evidence vedené Ministerstvem práce a sociálních věcí. Můžete se spolehnout, že zaevidování provádíme do tří dnů po obdržení platby. Po tomto zaevidování je automaticky systémem vygenerován e-mail, který Vás o zaevidování uvědomí.

Bližší informace pro odběratele o evidenci náhradního plnění najdete na stránkách MPSV zde: https://www.uradprace.cz/web/cz/obecne-informace-k-aplikaci-evidence-nahradniho-plneni#K3

Co potřebujeme vědět, aby transakce v rámci náhradního plnění proběhla bez komplikací?

  • Zejména potřebujeme vědět, že nakupujete v rámci náhradního plnění. V případě, že nakupujete přes náš e-shop, sdělte tuto informaci do poznámky v objednávce. Nebo nám zavolejte, či napište.
  • Dále potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu, na kterou dojde vygenerovaný oznamovací e-mail s informací, že Váš nákup byl zaregistrován do evidence náhradního plnění. Proto prosím uvádějte takovou adresu, která odpovídá přijaté informaci.
  • Bylo by dobré, abyste se nám ozvali v případě, že byste potvrzovací e-mail nedostali do 14 dnů od proběhlé platby, abychom problém zavčas vyřešili.

Jaké zboží můžete v rámci náhradního plnění nakupovat?

V rámci náhradního plnění si můžete jednoduše nakoupit zboží z našeho e-shopu a do poznámky při objednání produktu uvést, že se jedná o náhradní plnění.

Pro firemní zákazníky nabízíme širší nabídku produktů či typů balení. Pokud jste v e-shopu nenalezli, co hledáte, ozvěte se nám s Vašim speciálním přáním.

Jsme připraveni pro Vás vytvořit například:

  • sladký/slaný bufet pro firemní akce
  • dárkové balíčky v různých velikostech a cenových relacích s logem firmy
  • zdobené perníčky na přání
Add to cart