Village Woman je venkovská cukrářská manufaktura a zároveň sociální podnik působící v Polici u Jemnice. Zaměřujeme se na produkci kvalitních sušenek, čajového pečiva, cukroví, dezertů a slaných keksů a dobrot k vínu. V pečení využíváme místní čerstvé suroviny, některé z nich pěstujeme na naší bio zahradě. Vyhýbáme se cukrářským polotovarům a chemickým přísadám. Jsme registrovaným poskytovatelem náhradního plnění.

Pečeme z čerstvých surovin, ke kterým máme na venkově blízko. Pečeme z másla, nikoli z palmového tuku, používáme čerstvá venkovská vejce, čerstvou mouku z Pekárkova mlýna a vlastní džemy z ovoce z naší biozahrady.

Hlásíme se k zásadám sociálního podnikání – řídíme se pravidly, které sledují sociální, ekologický a místní prospěch. Firmám poskytujeme náhradní plnění.

Cílem podniku je nejen ekonomicky prosperovat, ale být rovněž pozitivním přínosem pro zaměstnanost místních žen se zdravotním hendikepem, které ve zdejším venkovském prostředí s vyšší mírou nezaměstnanosti shánějí práci velmi obtížně.

Add to cart